Kadınlar için Olmazsa Olmaz 5 Uygulama

Teknolojinin gelişmesi, akıllı telefon ve tabletlerin büyük ölçüde hayatımıza dahil olması ile birlikte alışverişten, sağlığa, diyetten, egzersize daha

Teknolojinin gelişmesi, akıllı telefon ve tabletlerin büyük ölçüde hayatımıza dahil olması ile birlikte alışverişten, sağlığa, diyetten, egzersize daha birçok alanda alışkanlıklarımızda değişiyor. Bu yönde geliştirilen uygulamalar da hayatımızı büyük ölçüde kolaylaştırıyor diyebilirim.

Bu yazımda sizlere kadınlar için olmazsa olmaz, hayatı kolaylaştıracak olan uygulamalara yer verdim.

Güzelleşelim – Makyaj İpuçları Uygulaması

Saç bakımından tırnak bakımına, makyaj önerileri ve ipuçlarından pratik saç modellerine kadar aradığınız her şey bu uygulamada var. Bayanların hayatını kolaylaştıracağını düşündüğüm bu uygulama benim çok hoşuma gitti. Umarım sizde kendinizden bir şeyler bulursunuz.

iOS / Android

Sworkit – Fitness Uygulaması

Kadınlar her zaman sağlıklı ve fit görünmeyi sever. Ancak iş ve ev rutini arasında bir türlü kendilerine zaman ayıramazlar. Bunun içinde genellikle kolay yapabilecekleri ve zamanı fazla almayacak arayışlar içerisine girerler. Bu durumda “Sworkit” tam da kadınların ihtiyacı olan bir fitness uygulaması diyebilirim. Sunduğu rehberlik hizmeti ile Esneme, Yoga, Cardio ve Egzersizlerinizi ev rahatlığında kolayca yapabildiği gibi egzersizler takip edilebiliyor. Artık kilo vermek ve fit olmak hayal değil hanımlar. Yeter ki isteyin ve azmedin.

iOSAndroid

MyFitnessPal – Kalori Takip Uygulaması

MyFitnessPal kilo, yaş, cinsiyet ve boyumuza göre gün içerisinde alınması gereken kalori miktarını ve alınan kalori miktarını takip etmeyi sağlıyor. Ayrıca zaman içerisinde verilen kilo miktarını da gösteriyor. Uygulama kadınların kilo kontrolü hedefine ulaşmasında en iyi yol arkadaşı olacak diyebilirim.

iOS / Android

Sefamerve – Alışveriş Uygulaması

Kadınların olmazsa olmazları arasında ve hatta başında elbette ki alışveriş yer alıyor. Bu konuda yapmış olduğum araştırmalarda ise siparişi 24 saat içerisinde müşterisine teslim eden Sefamerve.com dikkatimi çekti. Tesettür giyimden ayakkabıya, çantadan bebek ve çocuk giyimine kadar aradığınız her şeyi bulabilmeniz mümkün. Üstelik uygulama üzerinden verdiğiniz siparişlerde kargo ücreti ödemediğiniz gibi paketiniz 24 saat içerisinde elinize ulaşıyor. Bence bu en önemli tercih sebebi diyebilirim.

SefaMerve Android Uygulaması

SefaMerve iOS Uygulaması

Period Calendar – Özel Gün Takip Uygulaması

Kadınların özel günlerini takip etmeleri için geliştirilmiş harika bir uygulama. Özellikle hamile kalmak isteyen ve bunun için özel günlerini titizlikle takip etmek durumunda olan bayanlar için hayat kurtarıcı diyebilirim. Üstelik uygulama hangi günlerde hamile kalma olasılığının yüksek olduğunu da söylüyor.

Android

Pin It

Leave a Comment