Instagram’a Çoklu Hesap Ekleme Özelliği Geldi !

Instagram, tüm kullanıcıların sabırsızlıkla beklediği “birden fazla hesap ekleme” özelliğini kullanıma açtı. Artık aynı anda birkaç hesabı birden

Instagram, tüm kullanıcıların sabırsızlıkla beklediği “birden fazla hesap ekleme” özelliğini kullanıma açtı. Artık aynı anda birkaç hesabı birden kullanabilecekler..

Instagram’a yeni hesap eklemek için yapmanız gerekenler oldukça basit. Öncelikle profilinizi açıp Ayarlara girin. Biraz aşağı indiğinizde karşınıza Hesap Ekle seçeneği çıkacaktır. Ona tıklayınca ekleyeceğiniz hesabın bilgilerini girmeniz gerekiyor. Giriş yaptıktan sonra işleminiz bitmiş oluyor.
 Instagrama- Coklu- Hesap- Ekleme Ozelligi- Geldi- Coklu- Hesap -Ozelligi- Nasil- Kullanilir-4
Yeni çıkan bu özellikte en fazla 5 tane hesap kullanabilirsiniz. Bu özellik 09.02.16 tarihinden itibaren kullanıma açılmış olup İOS ve Android’de 7.15 sürümünde yer alıyor.
Instagrama- Coklu- Hesap- Ekleme Ozelligi- Geldi- Coklu- Hesap -Ozelligi- Nasil- Kullanilir-3

Eklemiş olduğunuz hesaplar arasında geçiş yapmak için;

Profilinize gidin ve sayfanın üst bölümünde yer alan kullanıcı adınızın üzerine tıklayın. Eklemiş olduğunuz hesaplar orada gözükecektir. İstediğiniz hesabın üzerine tıkladığınızda açılacaktır. Instagram uygulamanızı güncellediğinizde siz de uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Pin It

Leave a Comment